Chalupa je rozdělena na 2 samostatné, plně vybavené apartmány. Ke každému apartmánu patří terasa s posezením. Na společné zahradě je pak k dispozici bazén (klasický nadzemní s průměrem 3,6m), krytá terasa s grilem, pingpongový stůl, dětské pískoviště a skluzavka a dostatek prostoru pro další vyžití. Asi 20 m od chalupy mohou hosté využít soukromý rybník k rybaření.

Apartmán č. 1

Apartmán je max. pro 8 osob.

V přízemí je předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obývací pokoj s TV a rozkládací pohovkou (možno 2 lůžka), rozkládací jídelní stůl a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, myčkou, troubou se sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. V patře jsou dvě samostatné ložnice (vždy 3 lůžka) a koupelna se sprchovým koutem a WC. 

V sezóně nabízíme pouze týdenní pobyty (so-so), v ostatních měsících je možný i krátkodobý pronájem.

přízemí.jpgpodkroví.jpgkoupelnabéžová.jpgtoaletabéžová.jpgsprchovýkoutbéžový.jpgložnice1.JPGložnice2.JPGtoaletaoranžová.jpgkoupelnaoranžová.jpgkuchyň.jpgobývák.jpgA1_kuchyn.jpg

Apartmán č. 2

Apartmán je max. pro 8 osob (+ možno přidat dětskou postýlku)
V přízemí je předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatným WC, obývací pokoj s TV a pohovkou, krbovými kamny, rozkládací jídelní stůl a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, myčkou, troubou se sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. V patře jsou dvě samostatné ložnice (vždy 4 lůžka s možností přidat dětskou postýlku) a koupelna se sprchovým koutem a WC. 

V sezóně nabízíme pouze týdenní pobyty (so-so), v ostatních měsících je možný i krátkodobý pronájem.

přízemí.jpgpodkroví.jpgkrb.jpgkoupelna-béžová.jpgtoaleta-béžová.jpgsprchový-kout-béžový.jpgtoaleta-oranžová.jpgkoupelna-oranžová.jpgA2_kuchyne_1.jpgA2-loznice_2a.jpgA2_loznice_2.jpgA2_loznice_1.jpgA2_obyvak.jpgA2_loznice_1a.jpg